kim jesteśmy?

jesteśmy odważni. jesteśmy grupą fascynatów którzy wierzą że świat zmienia się poprzez małe rzeczy robione dobrze i wykonywane z pasją. naszą pasją jest dążenie do doskonałości. wiemy doskonale że nigdy do takowej nie dotrzemy, ale codzienna praca zbliża nas do tego 😉

co robimy?

tworzymy prawdopodobnie najodważniejsze kawy na rynku.

budujemy najbardziej kontrowersyjną markę kawy nie tylko w Polsce.

patrzymy na Świat z optymizmem.

każdego dnia robimy co w naszej mocy aby przedstawić Wam najodważniejsze, i najbardziej nieoczekiwane kompozycje kawy na Świecie które kochasz albo …

dla kogo jesteśmy?

dla odważnych. dla ryzykantów. dla otwartych na nowe wyzwania. dla otwartych na niesamowite przeżycia. dla fascynatów. dla młodych duchem. dla innych. dla podobnych do nas. dla pewnych siebie. dla buntowników. dla rebeliantów. dla prawdziwych miłośników kawy.

dlaczego nie podajemy dokładnych składów naszych mieszanek?

bo Tak! a tak na poważnie to ostatnio zwykło się to nazywać KNOW-HOW 😉 bardzo ciężko pracujemy na to aby uzyskać tak niesamowity i niepowtarzalny smak naszych kaw. wszystkie kawy jakich używamy znajdują się na naszej stronie z zakładce „kawa” wraz z charakterystyką, praktycznie wszystkie nasze kawy pochodzą z ekologicznych upraw i posiadają certyfikaty „ORGANIC”, „Fair Trade”, „Rainforest Alliance”, „UTZ Certified”, dbamy o to aby wybierać kawy całkowicie pozbawione toksyn.

czy kawa kawie równa jest?

jak wszyscy doskonale wiemy jakość ma znaczenie. chociaż samo określenie „najwyższa jakość” jest mocno nadużywane. jak rozpoznać najwyższą jakość? taką która robi różnicę? taką która wyznacza inne standardy?

samodzielnie się o tym przekonaj. to tylko tyle i aż tyle. nie można opisać zapachu, aromatu i smaku. ale można go doświadczyć. spróbuj. jeśli się odważysz już nic nigdy nie będzie takie samo.